Kovářská výroba

Výroba kovaných plotů, bran, branek, zábradlí na balkony a schodiště, pojezdových a křídlových bran, interierových i exterierových doplňků, svícnů, plastik a dalších kovaných výrobků dle přání a požadavků zákazníka. Cenová nabídka a návrh designu je vždy zdarma.

Zámečnictví

Vlastní projekce,návrhy a výroba veškerých zámečnických výrobků a konstrukcí. Stojany na kola, brány křídlové i pojezdové, ocelové konstrukce, pergoly,vybavení gastro provozů, rozvody mediciálních plynů, montáže tlakových potrubí, drobné zámečnické práce, svařování ocelí všemi metodami, kovoobrábění. Servisní práce, výroba a údržba na bytových domech spolků vlastníků jednotek

Metalurgické provozy

Montáže a výroba technologií sléváre a provozů těžkého průmyslu. Robotizované výrobní linky, dopravníky, pneu dopravy, lisy, elevátory, filtrační technika a podobně. Servis a údržba strojů těžkého průmyslu.

Návrhy

Drobná projekční činnost, návrhy a řešení konstrukčních možností, zpracování výkresové dokumentace, designérská činnost. Veškerá dokumentace, zpracování výkresové dokumentace a kalkulace v případě realizování zakázky zdarma.